Illustration Підписання

КРОК 1: Підписання Угоди мерів

Візьміть участь у сильній політичній ініціативі

Ваш підпис означає більше, ніж лише публічну заяву: ваша місцева громада починає робити свій внесок у досягнення амбітних цілей Угоди у ділнках енергетики й клімату. Через Угоду мерів ви берете участь у русі, який об’єднує місцеві органи влади завдяки однаковим зобов’язанням. Ви можете поділитися своїм досвідом на вашій території та отримати користь від інших місцевих і регіональних прикладів. Ця сторінка забезпечить вас інформацією, ідеями та конкретними кроками на шляху до досягнення нашої спільної мети: -20% викидів CO2 до 2020 року ... щонайменше!

Запитання?

  1. Хто може приєднатися?
  2. Навіщо приєднуватися?
  3. Як приєднатися?
  4. Коли приєднуватися?

Амбітне зобов’язання

Всі підписанти Угоди мерів беруть на себе добровільне й одностороннє зобов’язання перевершити спільні цілі Угоди зі зменшення викидів CO2.

Підписанти Угоди прагнуть зменшити власні викиди CO2 більш, ніж на 20% до 2020 року. Вони роблять це шляхом розробки місцевої політики сталого енергетичного розвитку, яка потребує належного адміністративного потенціалу для реалізації заходів із підвищення енергоефективності та збільшення використання поновлюваних джерел енергії. Для досягнення цієї мети місцеві органи влади зобов’язуються:

  • Підготувати Базовий кадастр викидів (БКВ) протягом року після приєднання;
  • Представити затверджений міською радою План дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) протягом року після приєднання;
  • Регулярно публікувати – один раз на 2 роки після подання їхніх ПДСЕР – Звіти про впровадження із зазначенням ступеня виконання плану дій та проміжних результатів;
  • Пропагувати свою діяльність у рамках ПДСЕР і залучати своїх громадян / зацікавлених сторін, у тому числі регулярно організовувати місцеві Дні енергії;
  • Поширювати звернення Угоди мерів, зокрема, заохочуючи інші місцеві органи влади приєднуватися до ініціативи, і роблячи свій внесок у головні заходи й тематичні семінари.

Формальне політичне зобов’язання підписантів має бути втілене у конкретні заходи й проекти. Як підписант, ваш місцевий орган влади погоджується звітувати й знаходитися під контролем в рамках реалізації свого ПДСЕР. Він також погоджується на припинення його участі в Угоді у разі недотримання зобовязань.

Будь ласка, ознайомтеся з основними принципами та кроками, про які повинні пам’ятати всі підписанти Угоди при розробці своїх ПДСЕР. Ці принципи пов’язані із зобов’язаннями, взятими на себе в результаті підписання Угоди, і є головними складовими успіху.

За додатковою інформацією просимо звертатися до служби технічної підтримки.

Twitter
Щоб обмінюватись
через Ваш мобільник Facebook
Щоб слідкувати
за сторінкою Угоди Інформаційний бюлетень
Щоб підписатися на
піврічний інформаційний бюлетень Rss оновлення
Щоб отримувати
новини в реальному часі
За політичної підтримки Європейської комісії – Генерального директорату з розвитку та співробітництва (DG DEVCO) За політичної підтримки Європейської комісії – Генерального директорату з розвитку та співробітництва (DG DEVCO). Веб-сайт координується Офісами Угоди мерів..
Новини | Програма заходів | Карта сайту | Допомога щодо Rss | Авторство | Правові аспекти